Electromecanic, electrician de intretinere

Location: Beclean

1 post | 0 aplicanți

CANDIDATUL IDEAL
Cunostinte solide practice si teoretice de mecanica / electrica / electromecanica pentru utilaje de productie/ instalatii de ridicat;
Disponibilitate pentru lucrul in 3 schimburi si pentru program prelungit.

DESCRIEREA JOBULUI
Mentenanta, reparatii, intretinerea preventiva in conformitate cu planul de mentenanta, reparatia componentelor electrice si mecanice ale mijloacelor de productie existente;
Lucrarii de instalatii electrice/mecanice de orice fel, cum ar fi instalarea utilajelor noi, instalatii electrice/hidraulice/pneumatice pentru utilaje;

Beneficii: bonuri de masa, decontare transport in functie de domiciliu.

DESCRIEREA COMPANIEI
Dan Steel Group Beclean, cel mai mare producator roman de sarma si produse din sarma. Cu peste 600 angajati, compania este intr-o continua dezvoltare, atat din punctul de vedere al diversificarii productiei cat si a investitiilor in utilaje si echipamente de productie de ultima generatie.

*Fisiere acceptate: .PDF .DOC .DOCX .ODT

captcha
Nu este viziblil?